Obraz Marek Kłocewiak
Wyniki II edycji konkursu INTERNETOWA PRZYGODA Z MATEMATYKĄ
Marek Kłocewiak w dniu czwartek, 5 kwiecień 2012, 15:12 napisał(a)
 
[x]

Wczoraj podczas uroczystości rozdania nagród poznaliśmy laureatów II edycji konkursu INTERNETOWA PRZYGODA Z MATEMATYKĄ. Uświetnił ją wykład prof. UKSW dra hab. Krzysztofa Trojanowskiego o nauczaniu łamigłówkowym. Gościem specjalnym uroczystości był przedstawiciel firmy IBM Polska.

Zdobywczynią pierwszego miejsca jest pani Helena Dziubecka, uczennica I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim (woj. łódzkie). Oprócz symbolicznego indeksu UKSW zwyciężczyni II edycji IPM otrzymuje komputer przenośny typu netbook. Drugie miejsce należy do pana Adama Mościckiego, ucznia VIII LO im. Króla Władysława IV w Warszawie (woj. mazowieckie). Na trzecim miejscu mamy niespodziankę! Jego zdobywca również uczęszcza do I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim. Jest nim pan Michał Figlus. Obu panom do symbolicznego indeksu UKSW dołączamy czytnik e-booków.

Komisja przyznała dwa wyróżnienia. Ich zdobywcami są pani Honorata Rosłanowska z VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu (woj. mazowieckie) i pan Michał Boruta z I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach (woj. mazowieckie).

Cała piątka otrzymuje zaproszenie do IBM Polska na warsztaty poświęcone najnowszym technologiom IT oraz zestaw upominków. Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w II edycji. Do zobaczenia za rok!